Cryptalloy

Produkty Cryptalloy jsou certifikovány laboratoří SGS-TÜV Saarland Forster GmbH jako ochrana proti bezdrátové komunikaci. Speciální slitina zabraňuje nechtěné komunikaci radiového čipu s okolím. Fólie bezpečně zajistí útlum elektromagnetického signálu z vysílače elektronického klíče. Fólie je pouhých 0,1 mm tenká, vodotěsná a odolná proti roztržení.

cryptalloy_TUV_DE1-e1372105568374  TUV_Cryptalloy_Cert_small1pauli_rfid_test

Technologii Cryptalloy vyvinula německá společnost Kryptonic Technologies, která od jejího představení na trhu v roce 2005 získala ve svém segmentu důležitý tržní podíl. Fólie Cryptalloy začali do svých výrobků zakomponovávat také výrobci značkového malého koženého zboží (peněženky, náprsní kapsy apod.). Materiál Cryptalloy je certifikován laboratoří SGS-TÜV Saarland Forster GmbH.

Provedení všech výrobků Cryptalloy se vyznačuje velmi vysokou pevností v tahu a snadnou manipulovatelností. Kromě standardní nabídky produktů Cryptalloy umíme navrhnout a dodat speciální bezpečnostní obaly pro jakékoliv produkty či zařízení dle vašeho přání.

Vedle pouzdra na chytrý klíč Cryptalloy si z tohoto materiálu můžete zakoupit také stíněné obaly na kreditní bezkontaktní karty, biometrické pasy a další průkazy totožnosti nebo stíněné peněženky. Více informací najdete na stránkách www.cryptalloy.cz.